İstanbul Eczacılar Sigorta

İSTANBUL ECZACILAR SİGORTA

Bir İstanbul Ecza Koop kuruluşu olan İstanbul Eczacılar Sigorta, Türkiye’nin önde gelen sigorta kuruluşlarının bu alandaki tüm hizmetlerini, tek bir çatı altında hızlı ve erişilebilir olarak ortaklarının hizmetine sunuyor.

Kooperatif ortaklarının sigorta konusundaki ihtiyaçlarını uzun yıllar, eczacı kooperatifleri ile birlikte oluşturulan ortak çatı altında karşılayan İstanbul Ecza Koop, büyüme ve gelişimine paralel olarak ortaklarının artan ve çeşitlenen sigorta konusundaki ihtiyaçlarını daha kaliteli ve daha hızlı karşılamayı hedefliyor.

Tümüyle İstanbul Ecza Koop kuruluşu olan İstanbul Eczacılar Sigorta, her zaman, alanında uzman ve söz sahibi sigorta kuruluşları ile işbirliği yapmayı ve eczacı ortaklarının özel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmayı ilke edinmiştir.

Bu amaçla kurulan İstanbul Eczacılar Sigorta, 2010 yılı başından itibaren , tüm sigorta branşlarının yanı sıra eczacılara özel “Eczanem Sigorta Paketi” ve Mesleki Sorumluluk Sigortası ile SGK’nın yapmış olduğu reçete kesintilerini teminat altına alıyor..

Hizmet Aynı Çatı Altında…

Received!

We’ll answer your questions in the shortest amount of time humanly possible.

Bize ulaşmak için;

Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No:3
Bahçelievler 34197 İstanbul
Tel: 0(212) 454 77 77 (Dahili:2193-2196)
Faks: 0(212) 639 04 44