Avantajlarımız

null

E-FATURA

İstanbul Ecza Koop ortakları; kooperatiften yaptıkları alımlara ait fatura bilgilerini elektronik ortamda takip ederek, otomatik olarak eczane programlarına aktarıp, kayda alabiliyor.

E-Fatura

İstanbul Ecza Koop ortakları; kooperatiften yaptıkları alımlara ait fatura bilgilerini elektronik ortamda takip ederek, otomatik olarak eczane programlarına aktarıp, kayda alabiliyor. Eczanelerinde kullandıkları programlara uyumu sağlanarak hizmete sunulan uygulama ile ortaklar; yaptıkları işlemlerin fatura bilgilerini kolayca takip edebilmelerinin yanında, işlemlerin muhasebeleştirilmesinde de büyük hız ve zaman kazanarak işlerine daha fazla zaman ayırabiliyor.

null

AİDİYET ANLAŞMASI

Uygulama ile ortaklarımız; kooperatiften yaptıkları alım tutarları ve alım oranları ile orantılı olarak, ek iskonto ve ek vade alma olanağına kavuşuyor.

Ortaklarımıza Özel İskonto ve Ek Vade Desteği

İstanbul Ecza Koop, kooperatif ortağı ecza­cıları daha güçlü kılmak; sektörde yaşanan hızlı değişimler karşısında sadece eczacıların sahibi olduğu daha sağlıklı bir eczane işletme­ciliğinin sürekliliğine önemli katkı sağlamak amacıyla üyelerine, Aidiyet-Ciro Primi ve İlave Vade Anlaşması sunuyor. Uygulama ile ortaklarımız; kooperatiften yaptıkları alım tutarları ve alım oranları ile orantılı olarak, ek iskonto ve ek vade alma olanağına kavuşuyor.

null

ITRİYAT ÇEŞİTLİLİĞİ

İstanbul Ecza Koop ortakları, 12.000 den fazla ıtriyat ürününü Türkiye genelindeki 21 şubemizden hem çok hızlı hem de uygun fiyata temin edilebiliyor.

ITRİYAT ÇEŞİTLİLİĞİ

İstanbul Ecza Koop ortakları, 12.000 den fazla ıtriyat ürününü Türkiye genelindeki 21 şubemizden hem çok hızlı hem de uygun fiyata temin edilebiliyor. Itriyat siparişleri ilaç servisleriyle birlikte gün içerisinde ortaklarımıza hızlı bir şekilde ulaştırılıyor.

Ayrıca ortaklarımız, kendilerine verilen özel şifre ile bu ürünlere internetten de ulaşabilir ve dilediği zaman siparişlerini verebilirler. Ayrıca sadece aidiyet sözleşmeli ortaklarımızın faydalanması üzere, internetten verilen siparişlerde sadece e-şube'ye özel binlerce üründe %5 e varan fatura altı indirimlerle satınalma avantajı sağlanmaktadır.

null

RİSTURN

Her yıl karının %54’ünü Risturn dağıtımı yaparak ortakları ile paylaşır.

RİSTURN

Risturn oranları, dağıtım şekli ve zamanları Kooperatif genel kurulunda belirlendiği şekliyle uygulanır. İstanbul Eczacılar Kooperatifi ana sözleşmesine göre her yıl karının %54’ünü kooperatifle yapmış oldukları işlemler oranında Risturn olarak dağıtarak ortaklarıyla paylaşır ve böylece ortaklarına ilave bir kazanç daha sağlar.