Lütfen önce giriş sayfasındaki E-FATURA linkine tıklayıp gerekli ayarları yapıp faturalarınızı bilgisayarınıza aktarınız.

E-depo Modülü İskoop Fatura Aktarım


Fatura Aktarimi (Istanbul Ecza Koop.) :
 

Istanbul Ecza Koop. web sitesinden faturalarinizi olusturduktan sonra fatura aktarimini E-Depo Modülü ile yapabilirsiniz. Fatura dosyasi olusturulmadiginda aktarim yapilamayacaktir. Olusturulan faturalari E-Depo® Modülü ile kolaylikla aktarabilirsiniz. Aktarim yapilabilmesi için Istanbul Ecza Koop. Depo Cari kartiniz üzerindeki ayarlar asagidaki resimde görüldügü sekilde tanimlanmalidir.

Eczane Kodu kısmına internetten sipariş'e giriş yaparken kullandığınız kullanıcı adını yazınız. 

Cari kart üzerindeki ayarlar yapildiktan sonra E-Depo modülü çalistirilmali ve tanimli ilgili cari kart seçilip Devam butonuna basilmalidir.  Devam butonuna bastiktan sonra açilan ekran üzerinde "Fatura yükleme islemi yapmak istiyorum" seçenegi otomatik olarak seçili olarak gelecektir. Bu bölümde Devam butonuna basilarak ilerlenmelidir.
 


 

Aktarilacak faturalariniz bulundugunda alt kisimda görülen ekrandaki mesaji alacaksiniz.  Dosya bulunamadiginda "Fatura aktarimi için gerekli olan dosya C: ISKOOP dizininde bulunamadi. Aktarim sonlandirilacak." mesajini alacaksiniz. Aktarim yapilabilmesi için öncelikle Iskoop Ecza Deposu web sitesinden faturalariniz için dosya olusturulmasi saglanmalidir.


Kapat butonuna basildiginda veritabanizda bulunamayan ilaçlar size sorulacaktir. Bu ürünleri Listeden Ara ile bulup seçebilir, eger yoksa Ekle butonu ile veritabaniza ekleyebilirsiniz. Bu islem sonucunda aktarimi gerçeklestirilen faturalarinizi açilan pencerede görebilirsiniz. Isterseniz faturalarinizin içeriklerini kontrol edebilir, kayit edilmesini istemediginiz faturalarin seçimlerini kaldirabilirsiniz. Kaydet butonuna basildiginda kayit islemi tamamlanmis olacaktir. Bu islemler sonucunda Alis bölümündeki faturalariniz arasinda aktarilan faturalari görebilirsiniz.